• Początek w Rodzinie

  Unikalny na skalę Polski projekt "Początek w Rodzinie". Program realizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Gdynia, Urzędem Miasta Sopot i Szpitalem Morskim im. PCK w Gdyni - Redłowie.

  Czytaj więcej...

 • Kampania społeczna

  21 marca 2013 rozpoczęła się kampania społeczna "Początek w Rodzinie" - "W oczekiwaniu...". Tegorocznym tematem przewodnim jest okres prenatalny - o ciąży i nieodłącznej jej niepewności, niedowierzaniu, obawach przed porodem. Będziemy również mówili o umiejętnościach rodzicielskich, kryzysie pary, tworzeniu się więzi, o porodzie jako traumie z finałową ulgą i możliwościach przygotowania się do narodzin dziecka.

  Czytaj więcej...

 • Dla kogo?

  Program kierowany jest do przyszłych i obecnych Rodziców Niemowląt i Małych Dzieci. Emocje towarzyszące rodzicielstwu to zarówno euforia, zadowolenie i szczęście, ale także niepewność, złość czy zmęczenie...

  Czytaj więcej...

 • Konkurs fotograficzny

  Od 28 czerwca 2013 roku trwa konkurs fotograficzny "Początek w Rodzinie - W oczekiwaniu....", dedykowany wszystkim zainteresowanym fotografią i rodzicielstwem. Jeśli jesteś Pasjonatem, Fotografem, Matką, Ojcem, Babcią, Dziadkiem bądź po prostu lubisz robić zdjęcia, a temat rodzicielstwa jest Tobie bliski, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

  Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny “Początek w Rodzinie – W oczekiwaniu…” -serdecznie zapraszamy!

28 czerwca 2013 roku rusza konkurs fotograficzny “Początek w Rodzinie – W oczekiwaniu….”, dedykowany wszystkim zainteresowanym fotografią i rodzicielstwem. Jeśli jesteś Pasjonatem, Fotografem, Matką, Ojcem, Babcią, Dziadkiem bądź po prostu lubisz robić zdjęcia, a temat rodzicielstwa jest Tobie bliski, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Finałem będzie ekspozycja zwycięskich prac na wystawie fotograficznej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni z uroczystym otwarciem i dyskusją merytoryczną we wrześniu 2013 roku. W późniejszym czasie część prac będzie eksponowana m.in. w  Galerii Bałtyckiej i innych miejscach Trójmiasta i Polski.

Konkurs realizowany jest w ramach kampanii społecznej “Początek w Rodzinie 2013″ finansowany przez Urząd Miasta Gdyni i Grupę ENERGA S.A. i Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdą Państwo: tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Bądźcie z nami!